Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wydarzenie, które tym razem odwiedzi Warszawę. Mam nadzieję, że zawartość merytoryczna sprawi, iż będą Państwo zadowoleni z uczestnictwa w naszej konferencji.

Dla Państwa wygody, dajemy możliwośc wyboru wariantu, który będzie najbardziej odpowiedni do Państwa potrzeb. Oferujemy uczestnictwo w konferencji bez, z jednym lub z dwoma noclegami w hotelu. Każda z opcji zawiera uczestnictwo w wieczornym bankiecie, podczas którego będziemy również świętować 20-lecie naszej firmy.

Konferencja skierowana jest do władz uczelni, kierowników działów IT oraz osób odpowiedzialnych za projekty uczelniane. Spotkanie będzie podzielone na część technologiczną, zarządczą oraz informatyczną.

Zaplanowaliśmy bogatą mieszankę tematów. Podczas konferencji poruszyzmy następujące kwestie:

  • Nowa perspektywa Funduszy Unijnych
  • Transformacja Cyfrowa uczelni
  • Współpraca uczelni z zagranicą
  • Cyberbezpieczeństwo uczelni i studentów
  • Chmura obliczeniowa
  • Rozwiązania informatyczne wspierające pracę uczelni
  • Współpraca uczelni z biznesem
  • Komercjalizacja badań

Dzień przed konferencją, w niedzielę 18 czerwca o godzinie 19 zapraszamy również na kolację w Leonardo Royal Hotel Warsaw (ul. Grzybowska 45, Warszawa).

Organizatorem spotkania jest firma CloudTeam Sp. z o.o., współpracująca i oferująca rozwiązania dla szkolnictwa wyższego. Do współpracy przy tym wydarzeniu zaprosiliśmy grono akademickich ekspertów z uczelni z całej polski, którzy postanowili wzbogacić konferencję wystąpieniami merytorycznymi.

Termin i miejsce spotkania:
19 czerwca 2023
MOXO
Fabryka Norblina
Żelazna 51/53, Warszawa
Zobacz na mapie
Dostępne pakiety:
Pakiet 1 – Udział w konferencji
Pakiet zawiera: udział w konferencji i wieczornym bankiecie
250 PLN brutto / os.
Pakiet 2 – Udział w konferencji + 1 nocleg w pokoju 1-os.
Pakiet zawiera: udział w konferencji i wieczornym bankiecie, 1 nocleg w Leonardo Royal Hotel Warsaw w pokoju 1-os. (18-19.06.2023 lub 19-20.06.2023)
750 PLN brutto / os.
Pakiet 3 – Udział w konferencji + 2 noclegi w pokoju 1-os.
Pakiet zawiera: udział w konferencji i wieczornym bankiecie, 2 noclegi w Leonardo Royal Hotel Warsaw w pokoju 1-os. (18-20.06.2023)
1300 PLN brutto / os.
Pakiet 4 – Udział w konferencji + 1 nocleg w pokoju 2-os.
Pakiet zawiera: udział w konferencji i wieczornym bankiecie, 1 nocleg w Leonardo Royal Hotel Warsaw w pokoju 2-os. (18-19.06.2023 lub 19-20.06.2023)
600 PLN brutto / os.
Pakiet 5 – Udział w konferencji + 2 noclegi w pokoju 2-os.
Pakiet zawiera: udział w konferencji i wieczornym bankiecie, 2 noclegi w Leonardo Royal Hotel Warsaw w pokoju 2-os. (18-20.06.2023)
950 PLN brutto / os.
19 czerwca 2023
MOXO, Warszawa
Koszt: 250 – 1300 zł

Prelegenci

Anna Marciniak
Kierownik Sekcji konkursów EFS, Dział Programowania i Wyboru Projektów, NCBR
Na jakie wsparcie mogą liczyć polskie uczelnie w ramach FERS
Anna Marciniak

Ekspertka NCBR, zajmująca się programowaniem i kontraktacją projektów w ramach dwóch ostatnich okresów programowania ze środków EFS (PO KL 2007-2013 oraz PO WER 2014-2021), w tym 8 lat w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki. Bacznie obserwuje jak zmieniają się potrzeby uczelni, ale też gospodarki i rynku pracy, by celnie kształtować założenia programowe i założenia konkursów dedykowanych obszarowi szkolnictwa wyższego. Jest to ważne w kontekście efektywnego skorzystania przez polskie uczelnie ze środków oferowanych prze Unię i rozwijania ich potencjału i oferty edukacyjnej. Obecnie zaangażowana – z ramienia NCBR – m.in. w prace nad założeniami konkursów w nowej perspektywie – Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS).

Anna Broniarek
Koordynator projektu, Dział Strategii, Biuro Dyrektora Centrum, NCBR
Uczelnie Przyszłości – nowe możliwości w zakresie kształcenia – pierwsze efekty projektu pilotażowego NCBR w ramach POWER
Anna Broniarek

Koordynator projektów w Dziale Strategii, Biuro Dyrektora Centrum, NCBR. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w zakresie zarządzania projektami unijnymi. Obecnie m.in. koordynator projektu Uczelnie Przyszłości – nowe możliwości w zakresie kształcenia, którego celem jest opracowanie nowoczesnego, skalowalnego i modelowego rozwiązania systemowego do zastosowania w procesie kształcenia na poziomie wyższym, wspierającego podnoszenie wśród studentów kluczowych kompetencji przyszłości, z naciskiem na rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie. Pani Anna jest również odpowiedzialna za nowe inicjatywy Centrum oraz kształtowanie strategii Centrum w zakresie współpracy instytucjonalnej.

Łukasz Grzęda
Ministerstwo Edukacji i Nauki
Edukacja.gov.pl – mapa produktu
Łukasz Grzęda

Doktor nauk społecznych w dziedzinie ekonomia i finanse, absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Autor i współautor publikacji naukowych.

Adam Dyszkiewicz
Business Development Manager, Lenovo
Lenovo Think – kompletna oferta rozwiązań IT dla nowoczesnej uczelni
Adam Dyszkiewicz

Adam Dyszkiewicz w polskim oddziale Lenovo odpowiada za rozwój sprzedaży portfolio produktów dedykowanych do sektora publicznego i biznesu. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w branży IT, gdzie zajmował stanowiska w obszarze sprzedaży, zarządzania produktem, marketingu i services. Adam posiada dyplom magistra inżyniera Politechniki Warszawskiej na kierunku Informatyka oraz ukończył wyższe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Michał Karski
Head of Cloud - CloudTeam
Czy jesteśmy bezsilni wobec chata GPT?
Tomasz Siemek
Prezez Zarządu - CloudTeam
Rozwiązania CloudTeam w świetle nowych programów unijnych
Rozwiązania CloudTeam w świetle nowych programów unijnych

Kiedy w 2014 roku zaczęliśmy wytwarzanie oprogramowania wspierającego nauczanie, nie przypuszczaliśmy, że tak mocno wpiszą się one w nową rzeczywistość i potrzeby uczelni wyższej. Prezentacja poświęcona będzie naszej rodzinie produktów, jednak skupię się się na odniesieniu ich do transformacji cyfrowej uczelni, nowej perspektywie unijnej oraz wymogom stawianym dydaktykom w erze narzędzi takich jak Chat GPT

Maciej Gabryś
Dyrektor Handlowy - C&C Partners
System PSIM jako źródło oszczędności finansowej dla uczelni
Kamil Wołczyński
Kierownik Techniczno-Handlowy - A+V
Zarządzanie infrastrukturą audiowizualną na nowoczesnej uczelni. Jak obniżyć koszty eksploatacji i użytkowania?
Zarządzanie infrastrukturą audiowizualną na nowoczesnej uczelni. Jak obniżyć koszty eksploatacji i użytkowania?

Technologia jest dziś wszechobecna. Sale, salki, aule, gabinety. Wszędzie znajdzie się projektor, monitor czy inny element infrastruktury AV wspomagającej prowadzenie zajęć lub organizację spotkań. W jaki sposób tym wszystkim zarządzać? Jak szybko znaleźć salę na wykład z potrzebnym nam wyposażeniem? Czy da się zdjąć z obsługi technicznej nieco zadań związanych z „bieganiem” po salach i rozwiązywaniem problemów ze sprzętem, by mogli oni realizować zadania o wiele ważniejsze? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w takim stopniu, na jaki pozwoli czas prelekcji.

Kamil Wołczyński – Kierownik Techniczno-Handlowy w A+V Sp. z o.o.

W A+V odpowiedzialny za sektor klientów publicznych. Pierwsza linia wsparcia Inwestorów z branży uczelnianej, medycznej, muzealnej. Od kilkunastu lat sprawnie działa zarówno w zakresie samego prawa PzP jak i komunikacji na linii projektant – Inwestor – wykonawca. Wspomaga Zamawiających na każdym etapie inwestycji – od pomysłu do realizacji. Na Zamówieniach publicznych zjadł zęby, a przy okazji nieco posiwiał. Specjalizuje się również w tłumaczeniu języka technicznego na humanistyczny i odwrotnie. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Elektrotechnika. Były radiowiec.

Wojciech Pitura
Prezes Zarządu - Revas
Wirtualny biznes, realne kompetencje czyli jak uczyć studentów przedsiębiorczości w sposób praktyczny

Wojciech Pitura – Prezes Zarządu – Revas

Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Revas sp. z o.o., Bugeto sp. z o.o., Wiceprezes Fundacji Przedsiębiorczości Revas, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wykładowca WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Certyfikowany trener symulacji biznesowych, który od 15 lat prowadzi lekcje, zajęcia, szkolenia z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla uczniów, studentów, pracowników firm. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu gier decyzyjnych/symulacji biznesowych dla uczniów i studentów. Jest autorem lub współautorem takich symulacji jak Warsztat samochodowy, Biuro podróży, Serwis IT, Salon fryzjerski, Firma transportowa, Salon kosmetyczny, Wirtualny Oddział, Wirtualna klinika, Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne czy Wirtualny Doradca. Były członek Komitetu Inwestycyjnego funduszu seed capital Innofund oraz były przewodniczący rad nadzorczych Lamode sp. z o.o. oraz Mobitouch sp. z o.o.. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2® Foundation.

Aneta Kozłowska
APN Promise
Zarządzanie zasobami IT – od czego zacząć

Aneta Kozłowska

Konsultant w obszarze Zarządzania Zasobami IT (ITAM). Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze doradztwa z zakresu optymalizacji kosztów licencji, budowania procesów IT. Prowadzi szkolenia dla osób zajmujących się zarządzaniem licencjami w organizacjach. Certyfikacje: CSAM, ITIL, AgilePM.

Damian Szostek
Account Manager - Arcus SI
Chmura, AI i system informatyczny dla uczelni - dlaczego warto wybrać one4alledu i Microsoft Dynamics 365?
Chmura, AI i system informatyczny dla uczelni – dlaczego warto wybrać one4alledu i Microsoft Dynamics 365?

Jak uczelnia może sprostać wyzwaniom cyfrowej rzeczywistości? Wybierając najbardziej zaawansowane technologicznie, a jednocześnie dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest one4all edu – oparty na Microsoft Dynamics 365, w pełni chmurowy, kompleksowy system ERP, obsługujący, integrujący i usprawniający procesy biznesowe uczelni. Wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy, w tym te oparte na sztucznej inteligencji, pozwala skutecznie i szybko analizować dane i sprawnie podejmować decyzje zarządcze. Jest dostosowany do specyfiki funkcjonowania szkół wyższych i aktualnych przepisów polskiego prawa. Spełnia najwyższe wymagania dot. bezpieczeństwa danych. Integruje się z obiegami dokumentów, portalami pracowniczymi, systemem POLON, ZUS i wieloma innymi. Jego moduł kadrowo-płacowy one4all eduHR zabezpiecza specyficzne potrzeby uczelni, charakterystyczne dla obszaru pracowniczego. Z one4all edu korzysta z powodzeniem już kilka polskich uczelni. Dowiedz się dlaczego one4all edu jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb szkół wyższych.

Damian Szostek

Specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych z rodziny Microsoft Dynamics 365, a w szczególności w ich zastosowaniu w branży edukacyjnej. Pokazuje je Klientom poprzez pryzmat korzyści biznesowych – automatyzowania i usprawniania procesów, efektywniejszego pozyskiwania danych i ich analizy. Stawia na wsłuchanie się w potrzeby klienta i przedstawienie spersonalizowanych rozwiązań, które nie tylko je spełnią, ale otworzą przed organizacją nowe perspektywy rozwojowe. Od lat współpracuje ze szkołami wyższymi, dobierając korzystne dla nich w zakresie systemów ERP rozwiązania. Znając typowe aspekty ich pracy, opowie o tym, jak odpowiadają na nie rozwiązania one4all.

Robert Prażmo
Account Manager - Arcus SI
Chmura, AI i system informatyczny dla uczelni - dlaczego warto wybrać one4alledu i Microsoft Dynamics 365?
Chmura, AI i system informatyczny dla uczelni – dlaczego warto wybrać one4alledu i Microsoft Dynamics 365?

Jak uczelnia może sprostać wyzwaniom cyfrowej rzeczywistości? Wybierając najbardziej zaawansowane technologicznie, a jednocześnie dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest one4all edu – oparty na Microsoft Dynamics 365, w pełni chmurowy, kompleksowy system ERP, obsługujący, integrujący i usprawniający procesy biznesowe uczelni. Wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy, w tym te oparte na sztucznej inteligencji, pozwala skutecznie i szybko analizować dane i sprawnie podejmować decyzje zarządcze. Jest dostosowany do specyfiki funkcjonowania szkół wyższych i aktualnych przepisów polskiego prawa. Spełnia najwyższe wymagania dot. bezpieczeństwa danych. Integruje się z obiegami dokumentów, portalami pracowniczymi, systemem POLON, ZUS i wieloma innymi. Jego moduł kadrowo-płacowy one4all eduHR zabezpiecza specyficzne potrzeby uczelni, charakterystyczne dla obszaru pracowniczego. Z one4all edu korzysta z powodzeniem już kilka polskich uczelni. Dowiedz się dlaczego one4all edu jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb szkół wyższych.

Robert Prażmo

Wspiera Klientów w procesie wyboru rozwiązań IT odpowiednich do ich potrzeb. Koncentruje się na skutecznym wspomaganiu organizacji w zwiększaniu efektywności pracy i realizacji celów biznesowych. Jako pasjonat nowych technologii jest przekonany, że ich odpowiednie wykorzystanie może zrewolucjonizować organizację i przyczynić się do jej sukcesu. Praca ze specyfiką procesów i wymagań uczelni to jego priorytet i pasja – jest dla Klientów z tej branży przewodnikiem po korzyściach płynących z wdrożenia platformy Microsoft Dynamics 365 i rozwiązań one4all. Z przyjemnością odpowie na pytania dotyczące specyfiki takich wdrożeń w szkołach wyższych.

Agnieszka Dardzińska-Głębocka
Politechnika Białostocka
Współpraca uczelni z przedsiębiorcami – wytyczne PKA

Agenda

08.00 – 09.30
Rejestracja uczestników, powitalna kawa

09.30 – 09.40
Rozpoczęcie konferencji (powitanie, przedstawienie kluczowych punktów agendy i scenariusza na nadchodzące godziny)
dr inż. Tomasz Siemek – Prezez Zarządu, CloudTeam

09.40 – 10.00
Edukacja.gov.pl – mapa produktu
Łukasz Grzęda – Ministerstwo Edukacji i Nauki

10.00 – 10.30
Na jakie wsparcie mogą liczyć polskie uczelnie w ramach FERS
dr Anna Marciniak – Kierownik Sekcji konkursów EFS, Dział Programowania i Wyboru Projektów, NCBR

10.30 – 10.50
Lenovo Think – kompletna oferta rozwiązań IT dla nowoczesnej uczelni
Adam Dyszkiewicz – Business Development Manager, Lenovo

10.50 – 11.10
Uczelnie Przyszłości – nowe możliwości w zakresie kształcenia – pierwsze efekty projektu pilotażowego NCBR w ramach POP WER
Anna Broniarek – Koordynator projektu, Dział Strategii, Biuro Dyrektora Centrum, NCBR

11.10 – 11.30 – Przerwa kawowa

11.30 – 12.00
Współpraca uczelni z przedsiębiorcami – wytyczne PKA
dr hab. Agnieszka Dardzińska-Głębocka, prof. PB

12.00 – 12.20
System PSIM jako źródło oszczędności finansowej dla uczelni.
Maciej Gabryś – Dyrektor Handlowy, C&C Partners

12.20 – 12.40
Zarządzanie infrastrukturą audiowizualną na nowoczesnej uczelni. Jak obniżyć koszty eksploatacji i użytkowania?
Kamil Wołczyński – A+V

12.40 – 13.00
Chmura, AI i system informatyczny dla uczelni – dlaczego warto wybrać one4alledu i Microsoft Dynamics 365?
Damian Szostek, Robert Prażmo – Arcus Sa + Arcus SI

13.00 – 14.00
Obiad

14.00 – 14.30
Pozwólcie, że opowiemy Wam o tym podczas konferencji

14.30 – 14.50
Chat GPT: potencjał czy zagrożenie?
Michał Karski – Head of Cloud, CloudTeam

14.50 – 15.10
Wirtualny biznes, realne kompetencje czyli jak uczyć studentów przedsiębiorczości w sposób praktyczny
Wojciech Pitura – Prezes Zarządu, Revas

15.10 – 15.30
Zarządzanie zasobami IT – od czego zacząć
Aneta Kozłowska – APN Promise

15.30 – 15.50
Przerwa kawowa

15.50 – 16.00
Uczelnie w służbie społeczeństwu
Weronika Jakubowska – Dyrektor Departamentu Edukacji i Prewencji, UPKDP

16.00 – 16.30
Rozwiązania CloudTeam w świetle nowych programów unijnych
dr. inż Tomasz Siemek – Prezes Zarządu, CloudTeam

16.30 – 17.00
Podsumowanie i losowanie nagród – zakończenie

———-

17.00 – 20.00 – Czas wolny

20.00 – 2.00 – Uroczysta kolacja, 20-lecie firmy CloudTeam

Partnerzy Główni
Partnerzy

REJESTRCJA

Rejestracja na konferencje została zakończona.
W przypadku pytań związanych z konferencją i zgłoszeniem prosimy o kontakt:
Małgorzata Dziubańska