Samsung

Rozwiązania sprzętowe dla uczelni wyższych

Samsung Flip

Wraz z globalnymi zmianami w edukacji odnotowuje się znaczący wzrost zapotrzebowania na rozwiązania cyfrowe. Sposób pozyskiwania wiedzy ewoluuje, a tradycyjne klasy i sale wykładowe zastępowane są przez bardziej interaktywną i angażującą przestrzeń wirtualną. Tablice analogowe nie oferują tych samych możliwości, co ich cyfrowe odpowiedniki, które umożliwiają prezentowanie treści na różne sposoby, zapewniając tym samym lepsze wrażenia z zajęć. Samsung Flip 2 to interaktywna tablica pozwalająca wykładowcom jednocześnie prezentować materiały, nanosić notatki, a także edytować i aktualizować treści w jakości UHD w czasie rzeczywistym. Flip dostępny jest w różnych wersjach – 55” na mobilnym stojaku, 65” oraz 85” – i może być wykorzystywany w nauczaniu stacjonarnym do pracy zespołowej w kameralnych grupach.

Flip może także być wykorzystywany w połączeniu ze ścianą wizyjną LED Samsung podczas prowadzenia wykładów stacjonarnych w dużych salach.

Monitory na biurko

Samsung oferuje nie tylko rozwiązania dla nauczycieli i wykładowców, ale również dla pracowników administracyjnych uczelni i dla samych studentów. Monitory zaprojektowane z myślą o dopasowaniu do naturalnej krzywizny ludzkiego oka ujednolicają kąt widzenia i znacząco zwiększają komfort pracy. Na zakrzywionym monitorze można dłużej oglądać treści i pracować, nie męcząc nadmiernie wzroku. Dodatkowo możliwość zastąpienia kilku monitorów jednym, potężnym ekranem o wysokiej rozdzielczości sprawia, że wykonywanie wielu zadań jednocześnie staje się znacznie prostsze. Monitory biurowe gwarantują doskonałą widoczność, a użytkownik nie traci czasu na przewijanie czy powiększanie.

Rozwiązanie MagicINFO

Rozwiązanie MagicINFO to kompleksowa platforma oferująca proste, zdalne zarządzanie, zarówno sprzętem, jak i oprogramowaniem, oraz umożliwiająca zespołom odpowiedzialnym za prezentację treści aktualizacje projektowanych komunikatów i harmonogramu ich wyświetlania z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Platforma jest ponadto kompatybilna z różnorodnymi typami komercyjnych wyświetlaczy Samsung, co gwarantuje wyświetlanie wciągających, wysokiej jakości treści w całej sieci urządzeń digital signage. MagicINFO pozwala kontrolować różne typy wyświetlaczy, w tym wewnętrzne, zewnętrzne i LED. Za sprawą innowacyjnej technologii użytkownicy mają pewność, że zarządzając treściami, korzystają z najnowocześniejszego rozwiązania sprzętowego.

Chcesz poznać ofertę?