Spotkanie informacyjne w programie szkoleniowym dla samorządowych szkół ponadpodstawowych w Krakowie

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym programie szkoleniowym skierowanym do uczniów samorządowych szkół ponadpodstawowych.

CloudTeam to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu informatyki chmurowej oraz usług doradztwa technologicznego. Nasze działania obejmują m.in. migrację danych do chmury, zarządzanie infrastrukturą IT, wdrażanie rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję oraz zapewnianie wsparcia technicznego.

Oferta skierowana jest do placówek edukacyjnych pragnących umożliwić swoim uczniom zgłębienie wiedzy z zakresu chmury obliczeniowej, a jednocześnie wyposażyć ich w umiejętności niezbędne w dzisiejszym świecie cyfrowym.

Szkolenie AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals, pomimo, że dedykowane głównie osobom zainteresowanym branżą IT, może być bardzo korzystne także dla uczniów szkół ponadpodstawowych uczęszczających do klas o różnych profilach nauczania.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne podczas którego opowiemy szczegółowo o programie oraz odpowiemy na wszystkie pytania.
Daty spotkań
  • 10 kwietnia 2024 – 15:00
    (MS Teams)
  • 24 kwietnia 2024 – 10:00
    (MS Teams)

Zarejestruj sie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Data
Rejestrując się na szkolenie akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin szkoleń.
W przypadku rejestracji zbyt małej liczby uczestników, na co najmniej 7 dni przed szkoleniem zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub jego odwołanie.