Wykłady i ćwiczenia OnDemand

University OnDemand

Czym jest University OnDemand?

OnDemand jest narzędziem do gromadzenia zasobów wiedzy oraz śledzenia postępów studentów w jej zdobywaniu. Charakterystyczną zaletą, a dla nas celem, jest sposobność ujednolicania przekazywanej wiedzy w obrębie całej uczelni. Produkt cechuje się również elastycznością, gdyż materiały mogą być dodawane oraz realizowane w dowolnym czasie. Dodatkowo daje możliwość tworzenia odpłatnych i niezależnych kursów. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na wspomożenie długofalowego utrwalenia wiedzy, ale także na zwiększenie jakości przekazywanych materiałów.

Chcesz zobaczyć jak działa University OnDemand?

Atrakcyjne oraz elastyczne zajęcia dla studentów

Dostęp do wykładów, środowiska komputerowego (jeśli jest to wymagane) oraz materiałów dodatkowych bez ograniczeń – w korzystnej formie, z dowolnego miejsca o dowolnej porze

Możliwość tworzenia zajęć i zarządzania wykładami oraz ćwiczeniami

Możliwość budowania bibliotek odpłatnych i nieodpłatnych kursów oraz zamieszczania materiałów w formie dokumentów oraz plików wideo.

Zarządzanie grupami studentów

Dowolność tworzenia grup, przyznawania dostępu do materiałów oraz możliwość wprowadzania zmian zgodnie z potrzebami użytkownika.

Śledzenie postępów oraz potwierdzenie zdobycia wiedzy

Możliwość integracji z narzędziem do egzaminacji zdalnej CloudExam, śledzenia postępów realizacji zajęć oraz generowania certyfikatów ukończenia nauki.

Aplikacja dla urządzeń mobilnych

Aplikacja mobilna podkreśla oraz zwiększa elastyczność produktu – wszelkie, udostępnione danemu użytkownikowi, materiały są dostępne przy pomocy jedynie telefonu z dostępem do internetu.

Dodatkowe korzyści

Dodatkowe korzyści można czerpać z zintegrowanego systemu płatności (dla płatnych kursów) oraz z możliwości rejestracji na wykłady z poziomu platformy.

Personalizacja

Dbamy o najmniejsze detale i chcemy aby nasza platforma była jak najbardziej przyjazna użytkownikowi, dlatego dostępna jest opcja modyfikacji wyglądu, aby produkt był jak najbardziej zintegrowany z uczelnią.

Uczelnie korzystające z University OnDemand

Integracja z innymi rozwiązaniami CloudTeam

OnDemand jest w pełni kompatybilny z narzędziem do egzaminacji zdalnej CloudExam oraz z CloudLabs, czyli platformą umożliwiającą wirtualne laboratoria. Razem tworzą zintegrowany między sobą zbiór narzędzi, który pozwala na przeprowadzenie kompleksowych zajęć edukacyjnych.

CloudLabs
Wirtualne laboratoria
CloudExams
Egzaminy online